Kategorie

Apartmán u Renči SEZIMOVO ÚSTÍ (3 pokoje - až pro 7 osob)

08.06.2021 v 12:05

Inzerát číslo 1 641 574

Nabídka

Moderně a vkusně zařízený apartmán se nachází v rodinné vilce se zahradou v přízemí domu s maximálním soukromím celého apartmánu a také zahrady. V objektu je společný hlavní vchod s majiteli do předsíně, odkud je poté možné projít až do zcela odděleného apartmánu s vlastními uzamykatelnými dveřmi. V pokojích jsou velká okna s výhledem do zahrady (na bazén i na pergolu) a na celé údolí kolem potoka, který protéká na hranici pozemku. Na zahradě je možné využít venkovní bazén a posezení s pergolou, krbem a udírnou, pro děti možnost využití trampolíny či dětského pískoviště, zahradní houpačky.

Apartmán se 3 pokoji a kuchyňským koutem. 1.pokoj - obývací pokoj + kuchyňský kout (rozkládací dvoulůžko). 2.pokoj - ložnice s manželskou postelí + možnost dětské postýlky. 3.pokoj - dětský pokoj se dvěma lůžky + možnost přistýlky.

Poloha apartmánu je z pohledu dostupnosti dokonalá - v blízkém okolí se nachází autobusová zastávka (50m), obchod (300m), restaurace s hřištěm (300m), les (cca 100m), řeka Lužnice (cca 700m), veřejné koupaliště (cca 400m) a také široká škála obchodních center.
V případě domluvy s majiteli je možné využití domácí finské sauny umístěné v suterénu objektu včetně odpočinkové zóny, popř. v případě nepříznivého počasí společenské místnosti rovněž umístěné v suterénu.

Cena: 15 000,-/týden (cena za celý apartmán)

Bližší info:
https://www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/ubytovani-sezimovo-usti-apartman-u-renci-12610.php

Cena: 15 000 Kč

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama