Kategorie

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

16.11.2022 v 15:57

Inzerát číslo 1 863 598

Nabídka

Penzion Minor nabízí levné ubytování v Českých Budějovicích na jednu nebo více nocí pro rodinnou dovolenou nebo pracovní cesty v komfortně vybavených pokojích i apartmánu pro 1 – 4 osoby.
Rodinný penzion Minor České Budějovice má kvalitně vybavené pokoje s vlastní koupelnou s WC a sprchou, SAT-LCD televizí s rádiem, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou s potřebným nádobím, wi-fi internetové připojení je zdarma v celém objektu ubytovacího zařízení.
Patříme mezi nejlevnější penziony v Českých Budějovicích a kromě příjemného ubytování za nejlepší cenu nabízíme skvělé ubytovací služby.
Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí akceptuje pobyt se psem po dohodě s recepcí.
Levný penzion v Českých Budějovicích, nedaleko centra a výstaviště, s možností parkování, včetně dodávkových vozů zdarma před ubytovacím zařízením, nebo osobních automobilů na uzavřeném parkovišti za poplatek.
Penzion České Budějovice vám každé ráno zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní za nejlepší cenu. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.
Ubytování v soukromí České Budějovice, důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý penzion je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování Minor najdete ve městě České Budějovice, poblíž jsou koleje a vysoká škola VŠTE, firma Robert Bosch a pivovar Budvar.
Během dovolené v Českých Budějovicích může být vaše ubytování v penzionu Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

Cena: 890 Kč

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION: Levné ubytování České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých…

  • 16.11.2022 v 15:38
  • 890 Kč

Apartmán u Renči SEZIMOVO ÚSTÍ (3 pokoje - až pro 7 osob)

Apartmán u Renči SEZIMOVO ÚSTÍ (3 pokoje - až pro 7 osob): Moderně a vkusně zařízený apartmán se nachází v rodinné vilce se zahradou v přízemí domu s maximálním soukromím celého apartmánu a…

  • 08.06.2021 v 12:05
  • 15 000 Kč