Kategorie

Penzion Minor ubytování České Budějovice

26.09.2020 v 13:15

Inzerát číslo 1 423 817

Nabídka

Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech, služební pracovní cesty do Českých Budějovic včetně pracovních skupin.

Levné ubytování České Budějovice se snídaní, nedaleko centra a výstaviště a patří mezi nejlevnější a přitom kvalitní penziony a apartmány v Jižních Čechách. Ceny za pobyt se přibližují ceně ubytovny v Českých Budějovicích. Snadné parkování před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti. Ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí penzion Minor České Budějovice.

Využijete nabídku i dlouhodobého ubytování, které se řadí mezi nejlepší ve městě České Budějovice, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Penzion Minor České Budějovice má všechny pokoje včetně apartmánu komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, chladničkou a wi-fi internetovým připojením. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci o dovolené v Jižních Čechách v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím, zdarma pronájem menších školících prostor od 5 ti do 15 ti osob, v salonku, či příjemném členitém prostředí restaurace, za účelem konference, meetingy, školení, přednášky, prezentace, instruktáže, besedy, pracovní porady, obchodní schůzky a semináře.

PROTIINFEKČNÍ OPATŘENÍ
Aby bylo Vaše ubytování v penzionu Minor České Budějovice co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Kromě neustálé důkladné desinfekce všech pokojů i celého objektu ubytování České Budějovice jsme pro Vás připravili pokoje, do kterých je vstup přímo ze zahrady penzionu. Kvalitně vybavené a perfektně vydesinfikované pokoje mají své samostatné vchody, vlastní koupelnu a WC, rychlý Wi-Fi internet, minibar a plochou LCD - SAT televizi s rádiem. Jedná se o zdravotně bezpečné ubytování v Českých Budějovicích - každý pokoj má samostatný vstup přímo ze zahrady penzionu. Nesdílíte s nikým společné ubytovací prostory, a tudíž se s nikým nepotkáváte v uzavřeném prostoru.

ŠKOLÍCÍ PROSTORY
Pro ubytované hosty penzion Minor České Budějovice nabízí zdarma pronájem menších školících prostor v salonku nebo v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.
Školící prostory v penzionu Minor jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, konference, meetingy, přednášky, prezentace, instruktáže, pracovní porady, výuku, besedy, semináře, či obchodní schůzky a jednání v Českých Budějovicích. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.
Pronájem školících prostor zcela zdarma je určen pouze pro hosty ubytování Minor České Budějovice - pro skupinu od min. 5 - ti do cca 15 - ti osob.
Běžný samoúčelný pronájem školících prostor v penzionu Minor České Budějovice bez ubytování naprosté většiny účastníků není možný ani za úplatu.

Cena: 400 Kč

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice: Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech,…

 • 26.09.2020 v 13:44
 • 400 Kč

UBYTOVÁNÍ JESENÍKY, CHATA ROUBENKA

UBYTOVÁNÍ JESENÍKY, CHATA ROUBENKA: Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech,…

 • 16.10.2019 v 21:00
 • 1 430 Kč

ubytování Kbely praha 9

Bez fotografie

ubytování Kbely praha 9: Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech,…

 • 05.07.2019 v 16:47
 • 4 000 Kč

Apartmán v centru K. Varů s vlastním vstupem

Apartmán v centru K. Varů s vlastním vstupem: Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech,…

 • 04.01.2019 v 23:01
 • 1 257 Kč

Apartmán v klidné lokalitě Karlových Varů

Apartmán v klidné lokalitě Karlových Varů: Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech,…

 • 18.12.2018 v 21:36
 • 750 Kč

Ubytování Jeseníky - Chata Horní Lipová

Ubytování Jeseníky - Chata Horní Lipová: Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech,…

 • 28.10.2018 v 10:27
 • Cena dohodou