Kategorie

Penzion Minor ubytování České Budějovice

15.10.2017 v 13:22

Inzerát číslo 692 093

Nabídka

Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě kvalitní a levné ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

České Budějovice penzion Minor, nabízí pobyt v prostorných a pohodlných pokojích, ve městě je mezi hotely a penziony ubytování oblíbeno.

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor má všechny pokoje vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

Penzion České Budějovice ubytování Minor si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00 hodin. Večeře jsou podávány od 17:00 hodin.

V okolí ubytování České Budějovice penzion Minor se nachází mnoho cyklistických i turistických tras se spoustou historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu.

Ubytování České Budějovice levně penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek se ZOO, je možné absolvovat vlastním dopravním prostředkem, ale také výletní lodí po řece Vltavě, nebo autobusem MHD. Stanice MHD je v těsné blízkosti penzionu.

Cena: 370 Kč

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama

Ubytování Jeseníky - Chata Horní Lipová

Ubytování Jeseníky - Chata Horní Lipová: Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří…

  • 28.10.2018 v 10:27
  • Cena dohodou

Milenecký azyl v Mikulově

Milenecký azyl v Mikulově: Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří…

  • 08.10.2018 v 12:22
  • 500 Kč

Ubytování v Praze

Ubytování v Praze: Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří…

  • 04.10.2018 v 13:39
  • 5 500 Kč

Ubytování na chalupě - Beskydy

Ubytování na chalupě - Beskydy: Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří…

  • 19.02.2017 v 12:24
  • 270 Kč

Krkonoše - levné ubytování

Krkonoše - levné ubytování: Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří…

  • 31.01.2017 v 23:36
  • 160 Kč