Kategorie

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

16.11.2022 v 15:38

Inzerát číslo 1 863 597

Nabídka

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro jednotlivce, páry, nebo skupiny, seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi a dovolenou v Jižních Čechách.
Penzion České Budějovice, poskytuje kvalitní ubytování a ve městě patří mezi levné hotely a penziony, nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby.

Prostorné pokoje i apartmány v levném ubytování České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím, rychlý Wi-fi internet je k dispozici v celém penzionu.

V restauraci Vám levný penzion České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu ubytování v Českých Budějovicích a je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, vhodné pro krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování se slevou pro pracovní skupiny, ale i pro jednotlivce na služebních cestách.

Levné ubytování České Budějovice Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Levný penzion České Budějovice najdete v Jižních Čechách, v oblasti, která patří mezi nejnavštěvovanější a nejhezčí v České republice. Jedná se o prostředí, kde se nachází nesčetně mnoho historických památek a muzeí.

Ubytování v levném hotelu je výhodného veškeré turisty, neboť České Budějovice a okolí se staly rájem pro cyklisty a milovníky historie i kultury.

Rodiče s dětmi naleznou v Českých Budějovicích kromě skvělého ubytování mnoho zábavných míst pro své malé ratolesti.

Levný penzion České Budějovice nabízí kvalitní pobyt za přijatelnou cenu, podobnou cenám ubytovny v Českých Budějovicích.

Cena: 490 Kč

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice: Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje a…

  • 16.11.2022 v 15:57
  • 490 Kč

Apartmán u Renči SEZIMOVO ÚSTÍ (3 pokoje - až pro 7 osob)

Apartmán u Renči SEZIMOVO ÚSTÍ (3 pokoje - až pro 7 osob): Moderně a vkusně zařízený apartmán se nachází v rodinné vilce se zahradou v přízemí domu s maximálním soukromím celého apartmánu a…

  • 08.06.2021 v 12:05
  • 15 000 Kč